Hakkımızda

obm tekstil - photo1

Biz Kimiz?

OBM Tekstil olarak, uzun yıllardır süre gelen perakende hizmet ağındaki üretim gücünü, bebek sektöründeki öncü markalardan Fisher-Price ile birleştirerek; “Fisher-Price Bebek” olarak hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

En önemli önceliği; ürün bazında güven ve üst düzey kalite standardını korumak olan kurumumuz; dünyanın lider bebek markalarıyla tüketicileri bir araya getirerek; “Güven”, “Kalite” ve “Geniş Ürün Çeşitliliği” sunmaktadır. Bebek araçlarından, beslenme grubuna, tekstil ürünlerinden, oto koltuklarına ihtiyaç duyulabilecek ürünlerini tüketicisiyle bir araya getirmektedir.

Üretim sürecinden, teslim sonrası hizmete varana kadar; ilgili kişilerin %100 memnuniyetini ilke edinen iş prensiplerini uygulayan OBM Tekstil; sektöründe öncü olmak amacıyla hizmetlerini sürdürmektedir.

Bebeklerin gelişme aşamasında, ebeveynlerin ise karar aşamasında; “Sağlıklı bir hayat ve o hayatı kolaylaştıran kararlar” yaratmak amacıyla; OBM Tekstil / Fisher-Price Bebek markasıyla sektörde yer almaktadır.

MİSYON, VİZYON, DEĞERLER

Misyon

Bebek sektöründe; ürün bazında güven ve üst düzey kalite standardını koruyarak; dünyanın lider bebek markalarıyla tüketicileri bir araya getirip; “Güven”,“Kalite” ve “Geniş Ürün Çeşitliliği” ile bebek araçlarından, beslenme grubuna,tekstil ürünlerinden, oto koltuklarına, ürünlerini %100 müşteri memnuniyeti ile tüketicisiyle buluşturarak; “Sağlıklı bir hayat ve o hayatı kolaylaştıran kararlar” yaratmak…

Vizyon

Hizmet verilen sektörlerde, dünya çapındaki markaların; ağı en geniş temsilcisi olmak…

Değerler

  • Güven: Ebeveynler tarafında, ürünlere karşı oluşması ve korunması amaçlanan algı.
  • Kalite: Üretilen ürün ve sunulan hizmet odaklı yüksek memnuniyet…